Spoštovani starši! Vaš devetošolec / devetošolka  se bo v tem šolskem letu odločal o svojem nadaljnjem šolanju. To je ena od pomembnih življenjskih odločitev, pri kateri boste pomagali in sodelovali tudi vi. Da bi ob tem imeli dovolj informacij, vas šolska svetovalna delavka Karmen Zupan vabi na predavanje, na katerem vas bo  seznanila z informacijami o postopku vpisa, možnih omejitvah vpisa, novih izobraževalnih programih, spremembah v srednjem šolstvu in štipendiranju. Predavanje bo v četrtek, 19. 12. 2019  ob 17.00 uri v matični učilnici 9. a  razreda. Če se četrtkovega srečanja nikakor ne morete udeležiti, vas prosimo, da sprotne informacije spremljate na spletni strani  naše šole ( matična šola  – šolska svetovalna služba  –  poklicno svetovanje). Vljudno vabljeni!