Za starše so organizirane:

– Pogovorne ure 1-krat tedensko v dopoldanskem času,
– pogovorne ure 1-krat mesečno v popoldanskem času
– roditeljski sestanki,
– predavanja za starše.
Razpored popoldanskih pogovornih ur v šolskem letu 2021/22

Šolsko leto 2021/2022

Ime in priimek POGOVORNE URE KJE elektronski naslov
Polona Oblak Golobič ponedeljek, 6. ura (12.15 – 13.00) kabinet 1. triada polona.oblakgolobic@osbohinj.si
Bernarda Mikelj ponedeljek, 5. ura (11.25 – 12.10) kabinet 1. triada bernarda.mikelj@osbohinj.si
Nataša Colja Obiako sreda, 5.ura (11.25-12.10) kabinet 1. triada natasa.colja@osbohinj.si
Janja Cvetek ponedeljek, 5. ura (11.25 – 12.10) kabinet 1. trada janja.cvetek@osbohinj.si
Mihela Odar torek, 2.ura (8.35 – 9. 20) kabinet 1. triada mihela.odar@osbohinj.si
Andreja Šebenik Ukmar torek, 1.ura (8.40-9.25) kabinet 1. triada andreja.sebenik-ukmar@osbohinj.si
Ksenja Ašič torek, 5.ura (11.25 – 12.10) kabinet 1. triada ksenja.asic@osbohinj.si
Mojca Medja sreda, 3.ura (9.45 – 10.30) kabinet 1. triada mojca.medja@osbohinj.si
Jana Krkoč petek, 2. ura (8.40 – 9.25) kabinet 2. triade jana.krkoc@osbohinj.si
Alenka Rozman sreda, 4. ura (10. 35-11. 20) kabinet 2. triade alenka.rozman@osbohinj.si
Martina Medja ponedeljek, 2.ura (8.40 – 9.25) kabinet 2. triade martina.medja@osbohinj.si
Martina Mašić Sabalić četrtek, 3. ura (9.45 – 10.30) kabinet 2. triade martina.sabalic@osbohinj.si
Marinka Soklič torek, 3. ura (9.45 – 10.30) kabinet 2. triade marinka.soklič@osbohinj.si
Eva Vavroš ponedeljek, 3. ura (9.45 – 10.30) kabinet 1. triade eva.vavros@osbohinj.si
Urška Beznik sreda, 2. ura (8.40 do 9.24) kabinet urska.beznik@osbohinj.si
Marjeta Dobravec torek, 4. ura (10.35 – 11.20) zbornica marjeta.dobravec@osbohinj.si
Nada Hodnik Torek, 3. ura (9.45-10:30) P11 nada.hodnik@osbohinj.si
Martina Kalita ponedeljek, 5. ura (11. 25 – 12. 10) zbornica martina.kalita@osbohinj.si
Andrejka Kramar torek, 4. ura (10.35 – 11.20) zbornica andrejka.kramar@osbohinj.si
Anže Krek Torek, 3. ura (9.45-10:30) Učilnica tehnike anze.krek@osbohinj.si
Marija Helena Logar ponedeljek, 5. ura (11.25-12.10) zbornica marijahelena.logar@osbohinj.si
Lucija Markelj Jensko ponedeljek, 4. ura (10.35-11.20) kabinet GEO-ZGO lucija.jensko@osbohinj.si
Nataša Mrak torek, 4. ura (10.35-11.20) kabinet GEO-ZGO natasa.mrak@osbohinj.si
Nejc Pogačnik torek, 5. ura (11.25-12.10) kabinet ŠPO nejc.pogacnik@osbohinj.si
Urša Rožič petek, 3. ura (9. 45-10. 30) zbornica ursa.rozic@osbohinj.si
Ana Marija Sodja sreda, 2. ura (8.40-9.25) zbornica anamarija.sodja@osbohinj.si
Nataša Stare petek, 3. ura (9.45-10.30) zbornica natasa.stare@osbohinj.si
Maja Velički torek, 5. ura (11.25 – 12.10) kabinet ŠPO maja.velicki@osbohinj.si
Barbara Vevar Sreda, 3. ura (9.45-10:30) zbornica BOH. B barbara.vevar@osbohinj.si
Marta Volf Trojer petek, 4. ura (10.35-11.20) zbornica marta.volftrojer@osbohinj.si
Pavlina Zorman ponedeljek, 1. ura (7.50 do 8.35) zbornica pavlina.zorman@osbohinj.si
Anita Zupanc četrtek, 4. ura (10.35-11.20) zbornica anita.zupanc@osbohinj.si
Monika Zupanc četrtek, 3. ura (9.45 – 10.30) zbornica monika.zupanc@osbohinj.si
Darja Eržen po dogovoru kabinet spec. in reh. ped. darja.erzen@osbohinj.si
Barbara Glavič po dogovoru kabinet pedagoginje barbara.glavic@osbohinj.si
Marija Kikelj po dogovoru kabinet klet marija.kikelj@osbohinj.si
Eva Mišmaš po dogovoru kabinet klet eva.mismas@osbohinj.si
Mojca Lavtar – mobilna po dogovoru   mlavtar1964@gmail.com
Mojca Rozman po dogovoru   mojca.rozman@osbohinj.si
Jana Komac po dogovoru   jana.komac@osbohinj.si
Urška Repinc po dogovoru   urska.repinc@osbohinj.si
Karmen Zupan po dogovoru   karmen.zupan@osbohinj.si

Šolsko leto 2021/2022

Jožica Kašca torek, 3. ura (9.45 – 10.30) jozica.kasca@osbohinj.si zbornica SV
Marija Medja ponedeljek, 4. ura (10.35-11.20) marija.medja@osbohinj.si zbornica Sv
Sabina Jeklar torek, 4. ura (10.35-11.20) sabina.jeklar@osbohinj.si zbornica SV
Mojca Odar ponedeljek, 4. ura (10.35-11.20) mojca.odar@osbohinj.si zbornica SV
Nataša Korošec sreda, 3.ura (9.45 – 10.30) natasa.korosec@osbohinj.si zbornica SV
Tjaša Tišov torek, 2. ura (8.35-9.25) tjasa.tisov@osbohinj.si zbornica SV

 

}
  1. ura   od   7.50 do 8.35
  2. ura   od   8.40 do 9.25
  3. ura   od   9.45 do 10.30
  4. ura   od   10.35 do 11.20
  5. ura   od   11.25 do 12.10
  6. ura   od  12.15 do 13.00
  7. ura   od   13.15 do 14.00
Dostopnost