Teden otroka, ki je potekal od 7.-13- oktobra 2024, je za nami.

Na šoli je bilo posebno vzdušje čutiti cel teden, saj smo učitelji pripravili različne dejavnosti in delavnice, ki so jih predlagali učenci, izpolnili pa smo tudi kakšno njihovo posebno željo.

Tako smo med malico vsak dan v tednu prisluhnili glasbi, v ponedeljek smo uživali ob akrobatski predstavi Dunking Devilsov, v torek smo se posladkali s sladoledom, predstavniki Šolske skupnosti so obiskali Občinsko upravo z županom na čelu, od srede do petka pa so pekli, ustvarjali, raziskovali, se urili v ročnih spretnostih, igrali namizni tenis, si izdelovali frizure, plezali, igrali nogomet, izvajali športne igre, se preizkusili v vlogi znanstvenikov na kemijski delavnici ter obiskali ribogojnico.

Če so otroci uživali, pa preverite na spodnjih fotografijah …

Obenem bi se vsem, ki ste izvajali delavnice, najlepše zahvalili, še posebej hvala pa Ribiški družini Bohinj in g. Jožetu Sodji in ostalim predstavnikom Občine Bohinj za sprejem.

Mentorici ŠS Ana M. Sodja in Nataša Stare

rocna-dela2