Letos je regijsko tekmovanje potekalo v četrtek, 4. 4. 2024, na naši šoli. Pred tekmovanjem smo učencem pripravili kratek kulturni program. Zapel je mladinski pevski zbor pod vodstvom učiteljice Marte Volf Trojer, učenci dramskega krožka pod vodstvom učiteljice Anite Zupanc pa so nas preko pesmi, v katerih so namesto besed uporabili matematične simbole, popeljali v začetek tekmovanja.

Tekmovalo je tudi 14 učencev naše šole, bronasto priznanje pa so dosegli:

  1. razred: Neža Ravnik, Karlina Dobravec, Anja Sodja,
  2. razred: Ožbej Vid Sodja, Nik Koren,
  3. razred: Ana Rožič,
  4. razred: Tajda Arh in Gaber Jurkovič.

Iskrene čestitke vsem tekmovalcem in prejemnikom priznanj!

Na državno tekmovanje, ki je potekalo v soboto, 20. 4. 2024, sta se uvrstili Neža Ravnik (6.a) in Ana Rožič (8.a). Po uspešnem reševanju zahtevnih matematičnih nalog, smo se odpravili na festival čokolade, ki je potekal ravno tisti vikend. Z mislimi še vedno malo v matematiki, smo vstopili v svet sladkih skušnjav v najrazličnejših oblikah.

Neža Ravnik je na državnem tekmovanju osvojila ZLATO PRIZNANJE.

Iskrene čestitke Ani in Neži!

Mentorice: Monika Zupanc, Marjeta Dobravec in Katarina Dobravec

Dostopnost