Ponedeljek, 2. 9. 2019 ob 8.00 zbor pred šolo na Bistrici
Vsi učenci se zberite ob navedeni uri pred šolo. Po nagovoru ravnateljice in župana boste učenci s svojimi razredničarkami po matičnih učilnicah, kjer bo pouk potekal do 10.30 ure.

V šolo prinesite:

• učenci od 1. – 3. razreda copate, torbo z vsemi šolskimi potrebščinami
  • učenci  4. in 5. razreda copate, peresnico, beležko in mapo
  • učenci od 6. – 9. razreda copate, peresnico, beležko

PREVOZI

Avtobusi

• ZJUTRAJ peljejo po običajnem voznem redu. V Češnjici zaradi obvoza odidete vozači za Bohinjsko Bistrico na postajo pred žago (odhod 7.12), vozači iz podružnice Srednja vas imate postajališče pred Hodakom (odhod 7.11), vozači iz Srednje vasi greste na šolski avtobus proti Stari Fužini ob 7.14. Vozni red za naslednje dni bo objavljen.
  • PO KONCU POUKA bodo avtobusi izpred šole odpeljali po končani tretji uri in sicer ob 10.40 v vse smeri (Spodnja dolina, Zgornja dolina, Koprivnik-Gorjuše).

Kombi bo prvi dan vozil po naslednjem voznem redu:

• smer Podjelje, Bitnje: 10.40, Nemški Rovt: 11.00, Brod: 11.15
  • posebni prevoz samo za prvi šolski dan NOMENJ: 11.30

Vozni red kombija se bo oblikoval dokončno v naslednjih dneh (do 15. 9.). Objavljen bo na spletu.

PRVOŠOLČKI!

Vas, skupaj s starši, pričakujemo prav tako kot druge učence ob 8.00 pred šolo. S seboj prinesite vse šolske potrebščine, ki naj bodo skrbno podpisane. Učiteljice   se že veselijo srečanja z vami.

Prvi šolski dan boste prvošolci zaključili predvidoma ob 10.30.

PODRUŽNICA SREDNJA VAS – spremljajte navodila na spletnih straneh podružnice.