Pomembno obvestilo STARŠEM učencev s KOPRIVNIKA in GORJUŠ ter Jereke

Zaradi asfaltiranja odseka ceste Jereka – Koprivnik – Gorjuše bo šolski prevoz potekal prilagojen razmeram.

V času od 11. aprila do 10. maja (11 delovnih šolskih dni) bo šolski avtobus zjutraj pripeljal v šolo normalno, ob običajnem času.

Povratek iz šole pa bo samo ob 14.05 in sicer s kombiji preko Podjelja.

Da bomo lahko zagotovili zadostno število kombijev, nujno potrebujemo TOČNE PODATKE, koliko učencev bo vseh 11 dni uporabljalo prevoz s kombiji in koliko je tistih, za katere boste poskrbeli starši sami. Zato vas prosimo, da nam do jutri, srede, 17. 4. 2019 OBVEZNO izpolnite  preglednico na obvestilih, ki so jih dobili učenci in jo posredujete razredniku vašega otroka.

Če se učencem pouk zaključi pred 14.00, bodo ta čas počakali v bivanju (do 5. razreda) ali v učilnici za čakanje (do 9. razreda).

Vozači iz Jereke, za vas ostaja normalen prevoz z avtobusom tako v šolo kot iz šole.

Izvajalec del je sporočil, da bo v primeru slabega vremena (padavine) tisti dan dela prekinil in odstranil zaporo. V tem primeru bo avtobus peljal normalno. Vsa obvestila o spremembah bodo sproti objavljena na naši FB strani, spletni strani šole in občine.

Za vse dodatne informacije me lahko pokličete na 040 161 775.

Lep pozdrav.

Mojca Rozman, ravnateljica