Zaključeno je letošnje tekmovanje iz znanja geografije. Učenca Iza Medja (8. r) in Erazem Markič (7. r) sta na regijskem tekmovanju osvojila srebrni priznanji.

Šolskega tekmovanja se je udeležilo 11 učencev zadnje triade. Prav vsi so se dobro seznanili z letošnjo temo »Migracije«, pet učencev pa je osvojilo bronasta priznanja: Iza Medja, Mark Mencinger, Benjamin Gašperin, Mila Gaja Kranjc in Erazem Markič. Naprej se je iz vsake skupine lahko uvrstil po en učenec. Našo šolo sta marca v Kranjski Gori uspešno zastopala Erazem in Iza, ki sta osvojila tudi srebrno priznanje.

Učenci so se morali izkazati tako s pisnim kot terenskim delom tekmovanja. Vsem tekmovalcem pohvala za udeležbo, dobitnikom priznanj pa še posebne čestitke!

učiteljica Nataša Mrak