VABILO

DAN ODPRTIH VRAT na prireditvi Po sledeh štirih srčnih mož

v soboto, 2. 6. 2018

Vljudno vabljeni na letošnji dan odprtih vrat, ki bo v soboto, 2. 6. 2018.

V preteklih letih smo vam poslušali pokazati različna učna okolja in različne metode dela.

Naša šola vsako leto pripravi približno 10 prireditev ob različnih državnih in občinskih praznikih, materinskih dnevih, pa prireditev, povezanih z našo šolo – od sprejema prvošolcev do valete. Nekaj prireditev je javnih in si jih starši lahko ogledate, večino pa si ogledajo le naši učenci.

Z vami bi radi delili tudi ta, za našo šolo zelo pomemben vidik pouka, zato vas vabimo, da si v okviru dneva odprtih vrat ogledate našo predstavo ob Mednarodnem festivalu alpskega cvetja v Kulturnem domu Joža Ažmana. Predstava z naslovom Po sledeh štirih srčnih mož obeležuje 240-letnico prvega pristopa na Triglav.

Ker je prostor premajhen za vse nas, bomo predstavo izvedli v dveh ponovitvah in sicer

– ob 9.00 je predstava za 1., 3., 5., 7. razred,

– ob 11.00 je predstave za 2., 4., 6., 8. razred.

Učenci podružnične šole in 9. razreda nastopajo v obeh predstavah.

Istega dne ste vsi vabljeni tudi na vodeno interaktivno doživetje v sklopu letošnje turistične naloge Ajdi na Ajdovski gradec. Zberemo se na železniški postajo ob 10.00.

Vabljeni tudi na vse ostale dogodke, ki jih naša šola pripravlja v sklopu Mednarodnega festivala alpskega cvetja.

Mojca Rozman, ravnateljica