Spoštovani starši!

Sindikat vzgoje, izobraževanja, znanosti in kulture Slovenije (SVIZ) je v sredo, 14. februarja 2018, napovedal splošno stavko.

Seznanjamo vas, da bo stavka potekala tudi v našem zavodu, tako v šoli kot v vrtcu. Na ta dan ne bo pouka in ostalih dejavnosti v šoli. Prav tako ne bo obratovl vrtec.

Zavedamo se, da bo to povzročilo nevšečnosti vam, cenjeni starši. Zato se vam vnaprej opravičujemo. Prosimo vas, da izrazite podporo našim prizadevanjem tako, da vaših otrok v šolo in vrtec ne pripeljete. V posameznih izrednih primerih bomo poskrbeli za varstvo tistih otrok, ki bi se sicer znašli v tveganih razmerah z vidika njihove varnosti. V tem primeru najkasneje do ponedeljka, 12. 2. 2018 o tem po elektronski pošti obvestite vodstvo šole ali vrtca.

Obvestilo SVIZA staršem otrok iz vrtca in staršem osnovnošolskih otrok.

Več si lahko preberete tudi na spletni strani Sindikata vzgoje in izobraževanje na povezavi.

Ksenija Kranjec, predsednica SVIZ OŠ dr. Janeza Mencingerja Boh. Bistrica

Mojca Rozman, ravnateljica