Čuden naslov, kajne?! Rumena hiška je naslov spletne strani Lee Čerin, ki sama sebe imenuje mentorica za lažje učenje. Gospa je diplomirana pedagoginja, poleg tega pa je tudi mama treh deklic in ima tako veliko možnosti da svoje teoretične ugotovitve preizkusi tudi v praksi. Glavno zanimanje in področje njenega delovanja je učenje. Išče in odkriva postopke in načine, ki bi otrokom pomagali, da se hitro in učinkovito naučijo učno snov. Hkrati svetuje tudi staršem, na kakšen način in v kolikšni meri naj pomagajo svojim otrokom pri izpolnjevanju njihovih šolskih obveznosti. Svetujem vam, da si preberete njene članke ali pa si celo vzamete še več časa in obiščete katero od njenih delavnic. Kar takoj lahko zapustite moj članek in začnete prebirati zanimivo razmišljanje prebivalke Rumene hiške.