Vremenska ujma  na stavbah šole na Bistrici in v Srednji vasi ter stavbi vrtca na Bistrici k sreči ni pustila večjih posledic. Hud veter je odkril nekaj strešnikov v Srednji vasi in na Bistrici. Na zelenici pred šolo in ob športnem igrišču  je podrl  tri smreke. Parkirišče pred šolo na Bistrici bo do jutri (13. 12. 2017) urejeno in podrta smreka odstranjena. Po napovedih vremenoslovcev se bo vreme nekoliko umirilo, zato pričakujemo, da bodo jutri razmere varne in da bosta pouk v šoli in vzgojno delo v vrtcu normalno potekala. V kolikor razmere na cesti še ne bodo dopuščale zadostne varnosti, priporočamo, da otroci ostanejo doma. To velja predvsem za vozače s Koprivnika in Gorjuš in tiste, ki ste z območij, kjer ceste ogrožajo vode. Vse aktualne informacije bomo objavljali na spletni strani in če bo potrebno, tudi preko facebooka.

Tekmovanje za Cankarjevo priznanje bo potekalo prvo šolsko uro.

Mojca Rozman, ravnateljica