Zaključeno je letošnje tekmovanje iz znanja geografije. Učenki Natalija Debelak in Varvara Titova sta si prislužili srebrni priznanji.

Na šolskem tekmovanju so tekmovali učenci zadnje triade in osvojili 7 bronastih priznanj: Varvara Titova, Natalija Debelak, Vid Stanovnik, Nejc Horvat, Urška Napotnik, Lenart Medja in Lena Repinc.

Naprej so se lahko uvrstili le trije učenci. Tako so našo šolo marca v Škofji Loki zastopale učenke: Varvara Titova, Natalija Debelak in  Urška Napotnik. Vse tri so se dobro izkazale, Natalija in Varvara pa sta osvojili tudi srebrno priznanje.

Vsem tekmovalcem pohvala za sodelovanje in čestitke za dosežene uspehe. Obenem se Turizmu Bohinj in LD Turizem zahvaljujem za možnost uporabe njihovih prostorov v sklopu terenskega dela za šolsko tekmovanje.

učiteljica Nataša Mrak