SVN_Pokljuka_2017_3_39Še drugo noč smo prespali (tokrat smo spali že veliko bolje) in prišel je zadnji dan. Danes so nas obiskali gorski reševalci. Predstavili so nam kaj počnejo, kakšno opremo uporabljajo in zelo smo bili veseli, ker smo za nekaj časa tudi sami postali reševalci in vso to opremo uporabljali. Na koncu smo prejeli še zaslužene diplome in šofer Bojan nas je odpeljal staršem v objem.
Šola v naravi je bila prijetna izkušnja za prav vse. V večini smo pokazali, da znamo že zelo dobro poskrbeti zase, da smo lahko že zelo samostojni, da si znamo sami zavezat tudi tekaške čevlje, da polarni mraz ni tako zelo grozen, da smo zelo spretni na tekaških smučeh in še marsikaj drugega. Hvala vsem, ki ste nam pomagali pri izvedbi šole v naravi.

Učiteljice Marija Medja, Mina Pavliha, Martina Medja in Mojca Odar