DSC_0083 MV ponedeljek so vsi učenci na šoli imeli tehniški dan. Skupaj z učitelji so pet ur  potrpežljivo rezali, prepogibali, lepili  in risali. Rezultat njihovega dela je že od daleč vidna,  lepo okrašena šola. Dekoracija, ki si jo je zamislila in ustvarila učiteljica Nada Hodnik, se nam  je sprva zdela kar trd oreh, a otroci so znova dokazali, da zmorejo več kot odrasli včasih pričakujemo od njih. Lepo  okrašeni šolski prostori  nam bodo pričarali praznično vzdušje, morda pa bodo privabili tudi snežinke, ki jih vsi že težko pričakujemo. Nekaj utrinkov v VIDEU.

Karmen Zupan