20160530_182757Na pobudo predstavnikov Šolskega parlamenta in v sodelovanju z Občino Bohinj, smo v ponedeljek, 30. 5. 2016,  z učenci 9. razreda izpeljali delavnici frizerstva in kuharstva. Pod mentorstvom Klavdije Rauter so dekleta spoznavala nego in strukturo last, prednosti in pasti kozmetične industrije, domov pa so odšle še lepše. Mentorica Nikica Zorč pa je fantom razkrila skrivnosti kitajske kuhinje, tako da so se do sitega najedli. Tako učenke kot  učenci pa bodo naslednji ponedeljek, 6. 6. 2016, spoznavali še japonsko kuhinjo. Dobrot se že vnaprej veselimo.

Mentoricam, občini Bohinj in seveda naši šoli se iskreno zahvaljujemo, ker so podprli idejo otrok in omogočili izvedbo delavnic, kjer so otroci prejeli ogromno praktičnega znanja in nam bodo vsem ostala v prijetnem spominu.

Martina MS, mentorica Šolskega parlamenta