Za lanskoletni eTwinning projekt z naslovom »Ali gledamo isto nebo?/Are we staring at the same sky?« je naša šola septembra prejela Znak kakovosti. Nagrada se podeljuje enkrat letno.

Znak kakovosti eTwinning pridobijo izjemni projekti eTwinning. Znak kakovosti pomeni, da je projekt dosegel določene nacionalne in evropske standarde.

Za svoje sodelovanje so znak kakovosti prejeli tudi vsi učenci, ki so v lanskem šolskem letu obiskovali izbirni predmet »Daljnogledi in planeti« in so aktivno sodelovali v projektu. Več o projektu si lahko preberete v prejšnjih objavah na šolski spletni strani (projekt eTwinning). Za odlično sodelovanje jim še enkrat čestitamo.

Pri izbirnem predmetu že začenjamo z novim projektom, tokrat na temo geologija. Obenem se veselimo tudi sodelovanja v drugih eTwinning projektih (glagolica, likovno ustvarjanje …), prek katerih se povezujemo s šolami drugod po Evropi.

Nataša Mrak