Čuječnost je v zadnjem času postal eden od »modernih » terminov. Vendar  čuječnost še zdaleč ni le modna muha. V vsakodnevni naglici in stresu zavedanje svojega trenutnega doživljanja in sprejemanje tega doživljanja lahko namreč  postane pot k boljšemu duševnemu zdravju. Prav bi bilo, da bi bili čuječni ne le do sebe, ampak tudi do svojih otrok. Zato vas vabimo, da se v četrtek, 23. 11. 2017 ob 17.00 uri udeležite predavanja psihologa in psihoterapevta dr. Mihaela Černetiča z naslovom Čuječno starševstvo, v katerem bo govoril o tem, kako vzpostaviti pristen, čuječen stik z otrokom. Predavanje bo v avli šole. Več o predavatelju in  njegovem delu si lahko preberete na www.potnaprej.si. Predavanje je namenjeno staršem vseh učencev, vabljeni pa ste tudi starši otrok, ki obiskujejo vrtec.