zamenjam igračo 2015 013 MMOb Tednu otroka se je pretekli teden zvrstilo več dogodkov. Šolski parlamentarci so obiskali župana in se  pogovarjali o njihovih predlogih za izboljšanje življenja mladih v Bohinju, v petek pa se je odvijala prireditev Zamenjam igračo, ki se je je udeležilo veliko vrtčevskih in osnovnošolskih otrok ter njihovih staršev.

Večina otrok je dobila igračo, ki so jo želeli, nekateri pa so bili tudi razočarani. Ugotovili smo, da bomo morali v prihodnje najti način, da bi otroci prinašali na sejem igrače, ki si zaslužijo dostojanstvo tistega, ki jih dobi, saj namen sejma ni, da se znebimo odvečne šare. Žal nam je tudi, da se prireditve ni udeležilo več učencev predmetne  stopnje, saj smo prav zanje povabili Igrologe, ki so s seboj prinesli več kovčkov zanimivih družabnih iger. Napekli in pojedli smo več kot 300 palačink, in videti je bilo, da so se obiskovalci imeli lepo. Zahvaljujemo se občini Bohinj, ki je s finančnim prispevkom omogočila popestritev prireditve, ter vsem, ki ste kakorkoli pomagali pri delu.

Karmen Zupan