11. decembra 2018 je bilo šolsko tekmovanje za Cankarjevo priznanje, pri katerem so sodelovali in tekmovali učenci od 4. do 9. razreda.

V 4. razredu so bronasto priznanje dosegli: Ahac Medja, Ela Markelj, Anaya Dabić Pernuš, Neža Habjan in Gal Kovačič.

V 5. razredu so bronasto priznanje dosegli: Lučka Markež Sodja, Gaja Žmitek, Zala Medja in Lara Šurc.

V 6. razredu so dobitniki bronastega priznanja: Katja Cvetek, Monika Rozman in Matevž Andrej Markun.

V 7. razredu so dobitniki bronastega priznanja: Gaja Šilc, Iva Krkoč in Nina Topolovec Fajfarič.

V 8. razredu so bronasto priznanje prejeli: Iza Medja, Jan Štros, Benjamin Gašperin in Iza Lavtar.

V 9. razredu je bronasto priznanje prejela: Zvezda Vesna Košir.

Vsem dobitnikom bronastih Cankarjevih priznanj in njihovim mentoricam iskreno čestitamo!

Iza Medja in Zvezda Vesna Košir sta se 23. januarja 2019 udeležili tudi območnega tekmovanja in z odličnimi rezultati obe dosegli srebrno Cankarjevo priznanje.

Obema učenkama iskreno čestitamo!

Čestitamo pa tudi vsem ostalim, ki ste se tekmovanja za Cankarjevo priznanje udeležili, saj ste s tem pokazali, da radi berete ter da imate radi pisano besedo in naš lep slovenski jezik!

Le pogumno naprej!

vodja šolskega tekmovanja