Mnogi otroci imajo popoldneve zasedene z različnimi dejavnostmi, ne maloštevilni pa preživljajo popoldneve doma, večinoma v družbi s televizorjem, pametnim telefonom in drugimi sodobnimi mediji. Ugotavljamo, da se otroci v popoldanskem času vse manj družijo, zato je toliko bolj dobrodošla pobuda Centra za socialno delo Radovljica, ki v sodelovanju z občino Bohinj odpira vrata DNEVNEGA CENTRA ZA OTROKE.Zaenkrat bo center deloval le enkrat tedensko, ob torkih od 15.00 do 17.00 ure v prostorih kulturnega doma Joža Ažmana. V prihodnosti pa naj bi bila vrata centra, ki je namenjen otrokom od 6 do 15 let, odprta vsak dan. V centru naj bi se otroci družili, se igrali in ustvarjali pod vodstvom dveh delavk, zaposlenih na CSD Radovljica. Če imate otroka, ki popoldneve preživlja doma, brez drugih dejavnosti, razen šolskih obveznosti, vam svetujemo, da ga napotite v dnevni center, kjer se bo otrok lahko ustvarjalno igral in se družil z vrstniki. Obisk centra je prostoovoljen in brezplačen. Z aktivnostmi se bo pričelo ta torek, 6. 2. 2018. Več informacij lahko dobite na telefonski  številki  040 760 359 ( Uršula in Saša) ali na dc.radovljica@gmail.com.