Ob začetku šolskega leta smo se vsako sredo 6 šolsko uro začeli dobivati pri krožku EKO FACE v šolski čitalnici.
Namen krožka Eko face – ekologije je spoznavati okoljevarstvene teme in spodbujati zavesti, da lahko vsak posameznik varuje  svoje okolje in naravo prelepega  Bohinja.
Zaključili smo iz izdelovanjem eko flašk, torb in novoletnih voščilnic. Pri izdelavi smo ponovno uporabili odpadne materiale.

Kako je zanimivo pri krožku Eko face so napisali  krožkarji :

Maja: Na Eko face hodim rada, ker ustvarjamo.

Naja: Na eko face rada hodim, ker ustvarjamo in ker hodi moja najboljša prijateljica. Na Eko facah se tudi zabavamo.

Gaja: Eko face imam rada, ker izdelujemo zanimive uporabne stvari.

Nuša: Rada hodim, ker izdelujemo zabavne, smešne, lepe in huuuuuuude  stvari in ker se doooobro poznamo.

Katja: Rada hodim na Eko face, ker ustvarjamo zanimive izdelke.

Vasja: Rad se udeležujem krožke,  da mi ni dolgčas.

Lara: Na Eko facah delamo torbice iz starih majic. Zelo mi je všeč, ker je učiteljica najboljša. Smo v čitalnici, kjer lahko vidimo veliko izdelkov, ki so jih naredili učenci naše šole.

Lučka. Na Eko face hodim rada, ker rada ustvarjam in rada delam različne izdelke.

Martina: Rada delam nove izdelke in spoznavam nove sošolce.

Medej: Rad hodim na krožek, saj mi pri Eko facah ni nikoli dolgčas.

Nika: Rada sem pri krožku, saj izdelujemo čestitke, eko flaške,….

Tina: Na Eko facah nam ni nikoli dolgčas.

Pripravila mentorica: Marija Žvan