V sredo, 30. 9., smo se prvošolčki odpeljali z avtobusom proti Ljubljani. Komaj smo čakali, da bomo prispeli v živalski vrt. Pojedli smo malico in se odpravili po poteh, ki vodijo do različnih živali. Zbrali smo se v učilnici, kjer sta nam Andrej in Amir pokazala nekaj živali. Korajžni prvošolčki so pobožali grlico,kraljevega pitona in kunca. Skupaj smo si ogledali hranjenje morskega leva. Občudovali smo njegove spretnosti v plavanju in vrtenju žogice. Zahvaljujemo se Andreju i in Amiru za vodenje po vrtu, izvedeli smo veliko novega. Polni lepih vtisov iz ZOO smo se odpravili proti avtobusu in se odpeljali domov. Šoferju Andreju in Bojanu se iskreno zahvaljujem za prijetno druženje in varno vožnjo domov.

Bernarda Mikelj