TOREK, 1. 9. 2015 ob 8.00 ZBOR PRED ŠOLO na Bistrici

Vsi učenci se zberite ob navedeni uri pred šolo. Po nagovoru ravnateljice in župana boste učenci s svojimi razredničarkami odšli po matičnih učilnicah, kjer bo pouk potekal do 10.30 ure.

V šolo prinesite

učenci od 1. – 5. razreda copate, torbe z vsemi šolskimi potrebščinami

učenci od 6. – 9. razreda copate, pisala, beležko

Avtobusi bodo izpred šole odpeljali po končani tretji uri in sicer ob 10.40 v vse smeri (Spodnja dolina, Zgornja dolina, Koprivnik-Gorjuše). Kombi bo prvi dan vozil po naslednjem voznem redu

smer Podjelje, Bitnje: 10.40, Nemški Rovt:11.00, Brod: 11.15

posebni prevoz samo za prvi šolski dan NOMENJ: 11.30

Vozni red kombija se bo oblikoval dokončno v naslednjih dneh. Objavljen bo na spletu.

PRVOŠOLČKI!

Vas, skupaj s starši, pričakujemo prav tako kot druge učence ob 8.00 pred šolo. S seboj prinesite vse šolske potrebščine, ki naj bodo skrbno podpisane. Učiteljice Bernarda Mikelj, Mihela Odar in Janja Cvetek  se že veselijo srečanja z vami.

Prvi šolski dan boste prvošolci zaključili predvidoma ob 10.00.

prvi solski dan

PODRUŽNICA SREDNJA VAS – spremljajte navodila na spletnih straneh podružnice.