Otroci iz vrtca in podružnične šole Srednja vas so v četrtek 31. marca 2016, v dvorani v Češnjici, pripravili prireditev ob materinskem dnevu in občinskem kulturnem prazniku.

Učenci so se predstavili z ljudsko glasbo, plesom in pesmijo. Učitelj Jaka je učence spremljal z različnimi ljudskimi glasbili. Med programom so se prepletali video posnetki, na katerih sta gospe iz Srednje vasi predstavili delček svojega otroštva in s svojo hudomušnostjo zabavali obiskovalce. V ljudsko obarvanem programu so se predstavili tudi malčki iz vrtca, ki so s plesno in pevsko točko izvabili na obraze obiskovalcev pristno veselje in navdušenje. Učenci so prireditev zaključili z ljudsko pesmijo Kje so tiste stezice.

Prireditev si lahko ogledate tudi v skrajšanem video posnetku.

Čestitke vsem nastopajočim in hvala vsem, ki ste napolnili dvorano in vsem, ki ste nam pomagali pri izvedbi prireditve.

»Vse stezice so lepe, najlepša je ta, ki me vodi do hiše, kjer so mamca doma.

Alenka Rozman; foto: Andy Aungthwin