Pod okriljem Zveze za tehnično kulturo se na šolah širom Slovenije izvaja tekmovanje v znanju o logiki. Tudi na naši šoli ga izvajamo že nekaj let in dosegamo lepe rezultate. Tekmovanje poteka iz znanja logike in lingvistike. Na naši šoli so tekmovali učenci  sedmega, osmega in devetega razreda.

Šolsko tekmovanje iz logike je potekalo 29. septembra. Tekmovali sta 2 sedmošolki, 20 osmošolcev in 8 devetošolcev.

Na šolskem tekmovanju so dosegli naslednje rezultate:

bronasto priznanje – 7. razred: Ana Rožič

priznanje za sodelovanje:

1. razred: Gaber Jurkovič, Tomaž Cvetek, Matija Stanovnik, Ahac Medja, Tajda Arh, Matej Sodja, Neža Habjan in Sara Koren
  1. razred: Anja Režek, Zala Medja, Vita Žnidar, Adam Žerovec, Julija Jeklar in Matej Kalita

V soboto, 22. oktobra 2022, je na osnovni šoli Josipa Vandota v Kranjski Gori potekalo državno tekmovanje iz znanja logike za učence sedmega razreda in regijsko izbirno tekmovanje za učence osmega in devetega razreda.

Vse tri devetošolke, ki so tekmovale na tem tekmovanju so dosegle bronasto priznanje. To so Anja Režek, Vita Žnidar in Zala Medja.

Sedmošolka Ana Rožič pa je na tem državnem tekmovanju dosegla zlato priznanje

Anja Režek se je uvrstila še na državno tekmovanje za učence devetega razreda, ki je potekalo  12. novembra 2022 na Fakulteti za elektrotehniko v Ljubljani.

ČESTITAMO.

mentorice: Marjeta Dobravec, Monika Zupanc, Katarina Dobravec