Spoštovani,

Center šolskih in obšolskih dejavnosti je v  slovenskem prostoru prisoten že 30 let. Leto 2022 je torej okrogla obletnica za naš zavod. 30 let kreiranja didaktike poučevanja na prostem, 30 let posredovanja praktičnega znanja mladini, 30 let učenja življenjskih veščin, razvijanja kritičnega in ustvarjalnega razmišljanja… 30 let izkušenj…

Vabimo vas na Dan CŠOD, ki ga bomo organizirali v soboto, 11.6.2022, na različnih  CŠOD lokacijah po Sloveniji. Dan odprtih vrat bo potekal od 9. do 13. ure.

V okviru Dneva odprtih vrat si lahko obiskovalci ogledajo prostore CŠOD domov kot tudi seznanijo in preizkusijo v dejavnostih in vsebinah, ki jih podoživijo že vrtčevski otroci, učenci in učenke OŠ kot tudi dijaki Srednjih šol.

Zaradi omejenega števila obiskovalcev vas vljudno naprošamo, da pošljete prijavo

(ime in priimek , ter mobilno številko kontaktne osebe) na elektronsko pošto CŠOD enote, ki jo želite obiskati. Kontaktne številke in naslovi posameznih domov vam posredujem v priponki.

Veselimo se vašega obiska.