Na naši šoli smo gostili ekipo Infodroma, ki pripravlja prispevek o ceni živil in šolski prehrani. Urednico oddaje je zanimalo, kako se vse višje cene živil odražajo pri šolskih obrokih.  Pri nastanku prispevka so sodelovali učenci 3. triade, kuharice in vodja prehrane.

Na naši šoli ne spreminjamo jedilnikov, mogoče je manj viškov hrane. Trudimo se zagotoviti uravnotežen, pester obrok s sezonskim, doma pripravljenimi  jedmi.  Ker pa je večino dobaviteljev cene dvignilo do 30%, bo zelo verjetno potrebno ceno malic in kosil povišati z novim šolskim letom.

Prispevek bo na ogled v petek ob 16. 20 na RTV1.  

Vabljeni k ogledu

                                                                                                                                  vodja prehrane Urška Beznik

Dostopnost