Prejšnji teden se je zaključilo tekmovanje v znanju angleškega jezika za učence iz 8. in 9. razredov.

Šolskega tekmovanja konec novembra 2021 so se iz 8. r. udeležili Gregor Gašperin, Brina Markelj, Anja Režek, Alina Svoljšak, Eneja Svoljšak, Jure Zakrajšek, Vasja Zupanc, Adam Žerovec, Gaja Žmitek in Vita Žnidar.
Brina, Anja, Alina, Eneja, Jure, Vasja in Adam so usvojili BRONASTO priznanje, Brina in Anja pa sta se uvrstili še na državno tekmovanje.
To je potekalo v sredo, 16. marca 2022, in sicer na daljavo. Anja je pokazala odlično znanje in si prislužila SREBRNO priznanje, Brina pa ga je zgrešila čisto za las.

Devetošolce so na šolskem tekmovanju zastopali Katja Cvetek, Aleks Glišović, Neža Korošec, Hana Langus, Matevž Andrej Markun, Leja Odar, Jon Osenjak, Matija Repinc, Monika Rozman, Katarina Zorman Smodiš in Neža Zupan.
Katja, Aleks, Matevž, Matija in Neža Z. so usvojili BRONASTO priznanje, Aleks pa se je udeležil še državnega tekmovanja, ki je potekalo na isti dan kot za osmošolce. Aleks je z odličnim znanjem dosegel SREBRNO priznanje in tudi on je le za las zgrešil zlatega.

Iskrene čestitke vsem tekmovalcem, še posebej pa prejemnikom priznanj!
Mentorici Ana M. Sodja in Nataša Stare