Dragi devetošolci, spoštovani starši!

Upam, da ste vsi prejeli moje elektronsko sporočilo, ki sem ga posredovala razrednikoma 9.a in 9.b razreda in v katerem sem vam pojasnila,da so roki za vpis v srednjo šolo zaradi izrednih razmer prestavljeni. V teh dneh glede tega nismo prejeli nobenih novih navodil oz. informacij. Upam, da ste glede tega  pomirjeni in da vas ne skrbi, da bi zamudili vpis v srednjo šolo. Nekateri starši morda še vedno menite, da bi bilo bolje, da bi vpis kljub vsemu speljali kar v tem času, po pošti. Tudi meni bi to najbolj ustrezalo, saj bi lahko doma vse v miru opravila. Vendar pa je težava v tem, da nekateri učenci še niso opravili razgovorov in/ali preizkusov nadarjenosti. Poleg tega se mi ne zdi pametno, da bi tako pomembne dokumente pošiljala na srednje šole, ki so zaprte. Če pa kdo od vas izrecno želi, da se vpis opravi v teh dneh, naj me prosim pokliče na tel.št. 041 439 755, da se bomo dogovorili o načinu prijave. O morebitnih novih informacijah glede vpisa v srednjo šolo vas bom obveščala sproti.

Ostanite zdravi!                      Lepo vas pozdravljam, Karmen Zupan