SVN_Pokljuka_2017_3_44V mrzlem jutru smo se zbrali pred šolo, se poslovili od staršev in se odpeljali na Pokljuko, kjer nas je že pričakalo sonce. In sošolci iz drugih dveh razredov. Po malici smo se zbrali zunaj in pobliže spoznali Gorsko reševalno službo. Gorski reševalci so nam pokazali, kako poteka njihovo delo in katere pripomočke uporabljajo pri reševanju v gorah.
Po kosilu smo stopili na tekaške smuči skupaj z Blažem in Sašo ter se zapeljali po tekaški progi. Lovili smo se, se vozili po eni smučki ter se šli razne štafetne igre.
Ko smo se naužili svežega zraka, smo pospravili smučke in se z učiteljico Nino pogovarjali o živalih pozimi in spoznali sledi živali v snegu.
Po večerji smo naredili še pisane lučke, s katerimi se bomo jutri sprehodili po temi, saj bomo šli na nočni pohod.  Zdaj pa gremo spat, ker nas jutri čaka nov zimski dan poln dogodivščin.
Učenci in učiteljice