V petek, 30. maja je v Kranju potekalo regijsko srečanje mladih tehnikov osnovnih šol. Učenci so odlično zastopali našo šolo in osvojili kar nekaj zelo dobrih uvrstitev.

Z lego kockami so sestavljali Nikolaj Ogrin, Matija Stanovnik in Gašper Sodja, v obdelavi papirja sta tekmovala Neža Habjan in Matej Sodja, izdelek iz lesa sta naredila Gregor Gašperin in Amadej Erlah, z umetnimi masami sta se ukvarjali Julija Jeklar in Brina Markelj, izdelek iz kovin pa sta naredila Uršula Dobravec in Erazem Markič.

Z odličnimi izdelki so se na državno tekmovanje uvrstili Neža Habjan, Nikolaj Ogrin, Uršula Dobravec in Erazem Markič. Državno tekmovanje je bilo 5. junija v Mariboru, kjer so Nikolaj, Uršula in Erazem usvojili srebrna priznanja.

Čestitke vsem sodelujočim učencem.

Anže Krek in Monika Zupanc