Na Rogli je 5. marca potekalo državno tekmovanje v skokih z alpskimi smučmi. Tekme se je udeležilo tudi osem učencev naše šole. Tekma je bila zelo napeta, saj so bili skoki v kategoriji deklic prvih razredov zelo izenačeni in so na koncu kar tri deklice imele enak rezultat.
Po tehtnem premisleku organizatorjev – nagrada za zmago je namreč avtobus za ogled tekme v Planici – so podelili kar tri prva mesta. Tako sta si tudi dve naši učenki – Helena Rozman in Katja Kavčič – delili prvo mesto.
Rezultati:
V kategoriji deklic drugih razredov je Zala Iskra 2.a je dosegla 3. mesto, Julija Valjavec 2.b pa 2. mesto.
V kategoriji deklic prvih razredov sta Helena Rozman 1.b in Katja Kavčič 1.a postali državni prvakinji. Za nagrado sta si poleg pokala priskakali tudi vsaka svoj avtobus za ogled tekme v Planici.
Čestitamo!
Eva Pušnik

Dostopnost