Vzdušje na Voglu je vedno čarobno in tako je bilo tudi v petek, 20. 12. 2019. Za to so poskrbeli učenci četrtih razredov

Osnovne šole dr. Janeza Mencingerja Boh. Bistrica in Podružnice v Srednji vasi, skupaj s Triglavskimi rož’cami, ki so pripravili prijeten in pester zimsko obarvan program. Čeprav je deževalo »kot iz škafa« je prizorišče pokalo po šivih. Srečke, katerih izkupiček je bil namenjen šolskemu skladu, so pošle v nekaj minutah, zadovoljni obrazi ob koncu prireditve pa so dali potrditev, da je bil večer zares čaroben.

Zahvaljujemo se vsem nastopajočim učencem in njihovim staršem, učiteljicam, vsem ostalim obiskovalcem in vsem zaposlenim na Voglu. Skupaj smo dokazali, da je na Voglu res – kot v pravljici.

Tjaša Tišov in Eva Vavroš